.

.

SunWorks, PAC9509, Мултикултурна Изградба на Хартија, Пакување од 25, 50 Листови/Пак, се Продаваат Како 1 Картон

SunWorks, PAC9509, Мултикултурна Изградба на Хартија, Пакување од 25, 50 Листови/Пак, се Продаваат Како 1 Картон

DEN 128.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

10 нијанси за мултикултурна наставни програми.Ја отсликува богатата палета на бојата на кожата се најде во целиот свет.Вклучува практични, сите намена листови со одлична сила, осветленост и издржливост.Рециклираат.Мултикултурна Изградба Хартија вклучува 10 креативни нијанси за мултикултурна наставни програми.Уметност и занает хартија се одразува на богата разновидност на бојата на кожата се најде во целиот свет.Практично сите намена листови нудат одлични сила, осветленост и издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата