.

.

SCHMETZ Универзална (130/705 H) апарати за Домаќинство Машина за Шиење Игли - Големина 90/14-2 Картички - 20 Игли

SCHMETZ Универзална (130/705 H) апарати за Домаќинство Машина за Шиење Игли - Големина 90/14-2 Картички - 20

DEN 215.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Универзална (130/705 H) Машина За Шиење Игли.Произведени од страна SCHMETZ.Големина 90/14. Carded. 20 Игли.Дали сте newbie да шиење или искусен quilter, SCHMETZ има машина за шиење игла за секој проект.SCHMETZ се користат во домаќинство машини за шиење од целиот свет.Корисници се потпираат на беспрекорна SCHMETZ квалитет за да се шие повремени занаети да прецизни ремек-дело проекти.Преку квалитет, сигурност и различни, SCHMETZ заработил лојални меѓународни следново.SCHMETZ е вашиот игла на избор.SCHMETZ машина за шиење игли се идеални за quilting, шиење, дома декор проекти, везови, и занает проекти.Со SCHMETZ имате опции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата