.

.

KOVOSCJ Наводнување Додатоци 10 Парчиња Градина Misting Млазници за Стаклена градина,Контрола на Прашината,Отворен Систем за Ладење,0.004 Инчен 3/16 unc завршетоци со Опрема за

KOVOSCJ Наводнување Додатоци 10 Парчиња Градина Misting Млазници за Стаклена градина,Контрола на Прашината,Отворен

DEN 1145.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Misting млазници се направени со добар квалитет,тие се анти- ' рѓа,издржливи и имаат долг животен век.WIDEA PPLICATION : Совршен за уредување, ладење, воздух humidification, спреј , епидемија превенција, deodorizing прочистување на воздухот.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Магла место се во ред,до 3-7 microns,целосно atomized енергија,заштеда на енергија,ниска цена и добар ефект.Стандард 3/16 unc завршетоци со погодна за секој 3/16 unc завршетоци со конец atomizing млазницата конектор.Боја : yellow Material : големина : 0.1 mm Package Содржина : 10*Градина atomizing nozzle Warm совети : Најдобар избор за надворешна употреба со ладна вода.ЗАБЕЛЕШКА : за Производот должина : 2.5 cm/0.98 инч.Работата Притисок 20-80kg/Cm (280-1196 psi).Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата