.

.

ЗАБОЛУВАЊЕ на Ортодонтски Восок Нане,1 Секој (Пакување од 12)

ЗАБОЛУВАЊЕ на Ортодонтски Восок Нане,1 Секој (Пакување од 12)

DEN 1495.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Восок ги штити непцата и linings на вашиот образите и усните.Восок има нане вкус за свежа и чиста сензација.Содржи витамин Е и алое вера.Се препорачува од страна на стоматолошките професионалци.Buttler ЗАБОЛУВАЊЕ на Ортодонтски Восок се Придржува до ортодонтски апарати да помогне во олеснување на иритира ткивото.Јасно восок вклопува во со забите така што не е видлива.Преносни сад за далеку-од-домашна употреба Достапни во unflavored и нане.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата