.

.

ECCPP Времето Појас Пумпа за Вода за Полнење Одговара за 2001-2006 за Hyundai Santa Fe 1999-2005 за Hyundai Sonata 2003-2008 за Hyundai Tiburon 2005-2009 за Hyundai Tucson 2001-2006 за Киа Оптима

ECCPP Времето Појас Пумпа за Вода за Полнење Одговара за 2001-2006 за Hyundai Santa Fe 1999-2005 за Hyundai

DEN 1823.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

FITMENT - Времето појас одговара за 2001 2002 2003 2004 2005 2006 за Hyundai Santa Fe 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 за Hyundai Sonata 2003 2004 2005 2006 2007 2008 за Hyundai Tiburon 2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година, за Hyundai Tucson 2001 2002 2003 2004 2005 2006 за Киа Оптима 2005 2006 2007 2008 2009 2010 за Kia Sportage.ФУНКЦИЈА - Вози воздухот дистрибуција структура на моторот правилно да го отворите и затворите во времето на доза и издувни гасови,и да се обезбеди дека на мотор цилиндри може да се отвори и затворен нормално.ПРЕДНОСТ - Со помалку бучава, помалку пренос отпор и здодевна работа,тоа може да гарантираат нормално излезна моќ и забрзување на перформансите на моторот, намалување на spoilage на автомобилот.МАТЕРИЈАЛ - Високи перформанси материјал може да се намали попуштат предизвикани од појас деформација и продолжување на работниот век.НАЈАВА - Проверете дел број и fitment табелата внимателно пред да го одржи редот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите овој производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата