.

.

Ѕид Облека Рек Ретро Индустрија за Железо Полица Ѕид Солидна Полица Мултифункционален Складирање Rack (Големина : 80см)

Ѕид Облека Рек Ретро Индустрија за Железо Полица Ѕид Солидна Полица Мултифункционален Складирање Rack (Големина

DEN 2272.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал железо, фина изработка, ретро дизајн, фино брусење, висок квалитет.Ретро стил, ѕид-поставена инсталација, лесно да го инсталирате, остатокот увери за да се купи.Облека екранот стои дека може да се користи за виси облеката и може да се користи како декоративни полица да ги красат ѕид.Уникатен стил, роман стил, широка примена и долг животен век.Опсегот на употреба; трпезарија, кујна, спална соба, дневна соба, лоби, канцеларија, студио, хотел, балкон, купатило.Име на производ : Грб rack Style : гроздобер style Pattern : Art Furniture структура : поддршка structure Suitable за : adults Please мерка на производ големина од страна, ве молам прости грешка од 1-2cm.Почитувани, испорака обично трае (10-25 работни дена).Која е вашата политика на враќање?1. Враќање опсег за 30 days2. Ако сте во можност да ја добиете вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Важна напомена : ве Молиме да не информирате за да се забрза процесот на наплата кога превозот.4. Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас, или целосна наплата, ве молиме веруваат нас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата