.

.

ТАНГ ПЕСНА Сет од 2 Mr & Г-дин Свадба Торта Нож и Служат Сет со Виножито Свила Лента Дизајн Свадба Торта Нож (Сет од 2)

ТАНГ ПЕСНА Сет од 2 Mr & Г-дин Свадба Торта Нож и Служат Сет со Виножито Свила Лента Дизајн Свадба Торта Нож

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ големина : Торта нож е 12.6" долго.Служат поставите 10.2" долго.Свадба торта нож и служат во собата.Свадба торта машина сет,пица машина.Може да се користат за свадба булчински туш подарок.Elegent торта knift поставување на дизајнот да се twine виножито свила панделка околу справи со рачно изработени.Овој сет е одличен за свадбена торта,свадба даровите за невестата и младоженецот и неколку, birthday (роденден), прием, годишнина подароци, булчински туш, ангажирање лица, итн.Пакет вклучуваат : * секој пакет е 1 торта нож и 1 торта сервер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата