.

.

Ayrsjcl Occlusion Обука Бендови 2 парчиња гума за џвакање Bfr Стиснете-Слободен Тока Occlusion Рака Ремени за Ограничување на Протокот на Крв

Ayrsjcl Occlusion Обука Бендови 2 парчиња гума за џвакање Bfr Стиснете-Слободен Тока Occlusion Рака Ремени

DEN 725.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тока Рака : Стигнат до вашите фитнес цели, без пот (добро, некои пот).Лесен за рака и напор да се ослободи, на тока на нашата occlusion бендови е совршен за една рака операција.Посно & Tone : Дизајнирана да понуди најмногу насочени на протокот на крв ограничување за максималниот се здобијат со мускулите, нашите ПРО X occlusion обука бендови намалување на снабдувањето со кислород до мускулите да се забави грч мускулните влакна и да се намали нивната реакција на тренингот товари за побрзо се здобијат со мускулите.Мускулен Раст : Нашата крв ограничување тренингот бендови предизвикаат хипертрофија на многу ниско товари (10-30% од 1 RM) и може да го зголеми мускулната синтеза на протеини, што резултира во зголемување на мускулната раст.Обука : Нашите ПРО X BFR бендови на жените и мажите вклучуваат притисок-систем за следење за да бидете сигурни дека сте го дава еднакви обука за двете раце.Екстра Удобни : Не се сериозна од страна на низок квалитет на протокот на крв ограничување обука бендови.Овие BFR бендови за мажи и жени, бидете сигурни дека ќе останат на удобност при остварувањето на своите пумпа.Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет.Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата