.

.

Засекогаш Остри 4 Парче Гастрономски Бифтек Нож Сет

Засекогаш Остри 4 Парче Гастрономски Бифтек Нож Сет

DEN 906.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 парче нож во собата.најостро knifes некогаш се користи.Хируршки Нерѓосувачки Челик.Никогаш не треба острат.Овие се Најостро Knifes дека некогаш ќе се користи.Тие се направени од Хируршки Нерѓосувачки челик и Никогаш не треба острат.Се продава за 19.95 малопродажната цена.Голем нож во собата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата