.

.

uxcell Завеса Прстени со Клипови Силна Декоративни Метал Драпериите Туш Rustproof 0.98 Инчен Внатрешни работи Дијаметар 10 Парчиња Тон Бронза

uxcell Завеса Прстени со Клипови Силна Декоративни Метал Драпериите Туш Rustproof 0.98 Инчен Внатрешни работи

DEN 268.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Завеса Прстени Внатрешни работи Дијаметар : 25мм/0.98"; Тело со Дијаметар : 3.5 mm/0.14"; Клип Големина : 18*9mm/0.71"*0.35"(L*W).Висок qualiry метална конструкција, заврши со трајни позлата за долготрајни rustproof.Силна клип за поддршка на потешки апликација, не му наштети на вашиот драпериите со голема клип occlusal дизајн.Широка примена : метал завеса убава клипови со полиран финиш, не snagging, планирам без напор низ целиот род, добро за дома, хотели, ресторан, бар, сала за состаноци, јавни места, итн.Брз и лесен за употреба со едноставно лизгачки прстени врз прачки, а потоа клипинг прстените директно да било драпериите панел или valance.Опис : Rustproof Завеса Клип Прстени се едноставен начин да се откажам вашиот драпериите панели.Тие се брз и лесен за употреба со едноставно лизгачки прстени врз прачки, а потоа клипинг прстените директно да било драпериите панел или valance.Да се откажам драпериите настануваат со pleated pin куки, едноставно отстранете го клипот и се лизга на јадицата низ отворот.Предности : -Силна еластична пролет може да се одржи на завеса stably.-Одличен квалитет метални прстени и клипови, силна носивоста.-Дебела позлата процес го прави драпериите прстени antirust и издржливи.-Лесен за употреба и не му наштети на вашиот драпериите со голема клип occlusal дизајн.-Добро, за дома, хотели, ресторан, бар, сала за состаноци, јавни места и итн.Спецификации : Површина : Plating Body Дијаметар : 3.5 mm/0.14"Прстен Внатрешни работи Дијаметар : 25мм/0.98"Клип Големина : 18*9mm/0.71"*0.35"(L*W) ЗАБЕЛЕШКА : сите прачки има иста големина, па ве молиме да се измери прачка за да се обезбеди ако прстени ви одговара.Пакетот Вклучува : 10 x Завеса Клип Прстени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата