.

.

Cazzie Russell 2013 Panini Беспрекорна 3clr Игра се Користи Џерси Авто 16/25 Потпишан Картичка - Кошаркарската Игра се Користат Картички

Cazzie Russell 2013 Panini Беспрекорна 3clr Игра се Користи Џерси Авто 16/25 Потпишан Картичка - Кошаркарската

DEN 6863.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Panini.Категорија; Кошаркарската Игра Се Користат Картички.CAZZIE RUSSELL 2013 PANINI БЕСПРЕКОРНА 3 CLR ИГРА се КОРИСТИ ЏЕРСИ АВТО 16/25 ПОТПИШАН КАРТИЧКА, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Cazzie Russell сувенири.Чикаго Булс сувенири.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата