.

.

Умен Креации 6 Pack Виси Дрвени Божиќ Дедо Клип Фото Носителот Украси, Празнична Празник Дома Декор

Умен Креации 6 Pack Виси Дрвени Божиќ Дедо Клип Фото Носителот Украси, Празнична Празник Дома Декор

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ КЛАСИЧЕН БОЖИЌ ОРКЕСТАРОТ ТЕМА : Ова clothespin украс собата е совршен начин да се донесе Божиќ навиваат за својот почетен оваа сезона; им Даде на вашиот елка дека "wow" фактор со оваа еден-на-еден вид украс сет кој одговара на било божиќ оркестарот и може да се користи за да се клип семејни фотографии, карти, пораките и други занаети на вашиот дрво. ✅ Да се ЗАГРОЗИ ОТПОРНИ : Овие украси се направени од издржлив дрво и клип безбедно за вашето стебло. ✅ ДОДАДЕ ДЕКА МАГИЧЕН ДОПИР НА ВАШЕТО ДРВО : Овие украси се одличен универзална големина и боја шема за сите видови на различни дрвја; се Создаде Божиќ навиваат во вашиот дом со убаво дизајниран оркестарот ќе сакате да се стави година по година. ✅ ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Доаѓа со 6 Дедо Мраз Клип Божиќ украси. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ние во Умен Креации се направи само најдобрите домашна стока од највисок квалитет; од таа причина, задоволството на клиентите е многу важно за нас и ние се стремиме да им понуди на најширокиот спектар на квалитетни производи поддржани од страна на нашите 100% пари назад гаранција за квалитет, па може да се купи со доверба.Умен Креации 6 Pack Виси Дрвени Божиќ Дедо Клип Фото Носителот Украси, Празнична Одмор Дома Декор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата