.

.

Топлина Менување на Кафе Кригла Пријател ,Бојата се Менува Кригла за Семејни Пријатели Црно Бела Керамички Божиќ Ден Подарок(11OZ)

Топлина Менување на Кафе Кригла Пријател ,Бојата се Менува Кригла за Семејни Пријатели Црно Бела Керамички

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Топлина Активира】:се Прелива во топла течност и да се види како Исклучителна шема во "Пријатели" магично се појавуваат.Со цел да се активирате кригла температурата на топла течност треба да биде над 70°C/158°F. На таа температура на боја на кригла ќе се промени за да се открие на уметничкото дело. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 : Оваа чаша е многу погодна за "Пријатели" фанови,ако вашиот сопруг, татко и син се "Пријатели" фанови, ова ќе направи голема роденден, Божиќ, годишнина, и денот на таткото подарок за нив.Сигурен сум дека тие ќе бидат многу среќни и возбудени кога ќе добијат овој дар. 【Enjoy Your Слободното Време】 : Вие или вашето семејство може да ја користите оваа симпатична првенство да уживате во утрото млеко, попладне кафе, чај или сок, тоа го прави да се чувствувате добро кога пиење!. 【Рака Мие Само】 : Како и сите бојата се менува чаши,оваа кригла НЕ е МИКРОБРАНОВА печка ИЛИ во машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО,исто Така, ние не препорачуваме да остават кригла во впива вода, бидејќи тоа исто така може да ја оштети дело!. ❤【Ние и Ветуваме на】 : Доколку постои било каков проблем со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вашето задоволство е наша најголема мотивација. ★Супер симпатична кригла го прави вашиот пиење време повеќе интересен! ★Оваа чаша е многу погодна за "Пријатели" фанови,ако вашиот сопруг, татко и син се "Пријатели" фанови, ова ќе направи голема роденден, Божиќ, годишнина, и денот на таткото подарок за нив.Сигурен сум дека тие ќе бидат многу среќни и возбудени кога ќе добијат овој дар. ★Користење на најдобрите, одделение керамички чаши и сублимација мастила достапни, мојот илустрација е отпечатен на топлина за пренос на хартија, а потоа совршено се применува на бела керамички кригла со рака. ★Стручен тим не се професионални работи.Ние се посвети на себе си да се обезбеди посебен ден подароци сте во потрага за.Вие никогаш не ќе го жалам за да изберете нас.Ако сте во потрага за еден единствен личен подарок за вашата сакана, тоа е тоа.Карактеристики : * Рака Мие Само!!! * Удобно, заоблени се справи. * Не се користи само за кафе, но исто така и за чај, млеко или други пијалаци. * Совршен подарок за татко, дедо или сопруг.Забава новина денот на Таткото / Роденден / Божиќ подарок за мажите. * Погодна за речиси секоја прилика : користи како молив држачот за маса додаток, идеален за топли и ладни пијалоци, може да се користи за домашна канцеларија или било посебна прилика каде што насмевки е потребно. * Одличен подарок за секоја прилика само да се стави насмевка на лицето.Пакет Вклучуваат 1 * Кафе Кригла ❤Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобрите шопинг искуство.Вашето задоволство е наша врвен приоритет.Било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние дефинитивно ќе понуди задоволително решение. ❤Сакате да имате прекрасен ден!◕‿◕.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата