.

.

Сите Природни Мирисни Масла - Saje Моментов - 10ML

Сите Природни Мирисни Масла - Saje Моментов - 10ML

DEN 986.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Килибар стакло 10ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Оваа капа и orifice редуктор комбинација е одлична за издавање на нафта.КОРИСТИ - Нашиот Сите Природни Премија Одделение на Мирисни Масла без додаден синтетички состојки се формулирани за да биде погодна за создавање на свој свеќи, сапуни, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис, што е едноставно твое.Сите Природни Мирисни Масла за надворешна употреба само.Овој производ не треба да се користи undiluted.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас.Без додаден синтетички состојки!Животните Произведени Без Суровост & Вегетаријанска Пријателски!.SAJE МОМЕНТОВ - А citrusy, флорални вуди тип со врвот белешки од портокал и еукалиптус, средината ноти на бергамот и ylang, со сандаловина база забелешка.SAJE МОМЕНТОВ - А citrusy, флорални вуди тип со врвот белешки од портокал и еукалиптус, средината ноти на бергамот и ylang, со сандаловина база забелешка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата