.

.

Деве Herbes Чиста Златна Маслото од Јојоба (Simmondsia chinensis) со Стакло Dropper Природни Терапевтски Одделение Ладно-цедените 50мл (1.69 мл)

Деве Herbes Чиста Златна Маслото од Јојоба (Simmondsia chinensis) со Стакло Dropper Природни Терапевтски

DEN 371.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ПАРИ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО & ЧИСТОТА ГАРАНЦИЈА - Ние, производителот, Деве Herbes, гарантира дека нашите масла се чисти и природни.Ние нудиме 100% задоволство гаранција за нашите производи.Ако сте незадоволни од било која причина, ние ќе го замени вашиот производ или рефундирање на вашите пари.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки за вас.Ние веруваме во нашите производи & се нуди 'Без Прашања Праша Пари Гаранција за враќање на' за последните 9 Години.Количина - 50мл (1.69 мл) Контејнер Тип - Висок Квалитет Килибар Стаклено Шише со Стакло Dropper.Ботаничкото Име - Simmondsia chinensis, 100% Чист, Природен, Undiluted, Премиум, Терапевтски Одделение Превозникот Масло, Алкохол Слободни, Растворувач Слободни, Вегетаријанци, без Суровост, Не се Тестирани на Животни.АРОМА : Превозникот Масла НЕ се ароматични масла.Повеќето природни превозникот масла имаат СЛАБО ИЛИ воопшто НЕ АРОМА.Ние не додадете синтетички арома да се направи нашите масла атрактивна, за разлика од многу други брендови.Чиста Златна Јојоба Масло се користи за терапевтски цели & е многу слабо или воопшто не арома.Десетици илјади нашите клиенти имаат искусни нејзините терапевтски придобивки.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Ладно-цедените или Превозникот масла може да се примени директно на кожата.Тоа е изведен од растителни извори.Користи сам или со други масла да го негуваат вашата кожа.Тоа исто така може да се користи за да се разредува етерични масла да ги понесат во кожата.ВНИМАНИЕ : Овој производ нема за безбедност на децата капа.Чувајте се далеку од децата.Деве Herbes Чиста Златна Маслото од Јојоба (Simmondsia chinensis) 100% Природни Терапевтски Одделение Ладно-цедените за Лична Нега.НИЕ ГАРАНТИРАМЕ : Највисок Квалитет Чиста, Природна & Undiluted Масла.Ако не сте задоволни, може да се добие 100% наплата дури и по користење на производот.Обидете се тоа ризик со Не-Прашања, Побара 100% Пари Гаранција за враќање.ЗА ДЕВЕ HERBES : dève herbes е во приватна сопственост етерично масло компанија специјализирана во извори најдобрите природни етерични масла од мајчин исечете региони од целиот свет.Со најголем опсег од суштинско & превозникот масла во светот, dève herbes има повеќе од еден милион многу задоволни клиенти во повеќе од 100 земји.Нашите масла се природни, чиста, undiluted, со следат потекло, со највисок квалитет и со 100% пари гаранција за враќање.Нашата палета, исто така, вклучува Етерично Масло Мешавини, Арома Масла, Природни Билки, Телото Butters, Флорални Води и Восоци.Ви благодариме за Шопинг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата