.

.

iPhone 11 Про Max Случај Квадратен Раб, Tzomsze Симпатична Луксузни Злато Позлата Работ Браник Случај, Полн Леќи на Камерата Заштита & Shockproof Засилен Аглите Покрие Случај [6.5 и

iPhone 11 Про Max Случај Квадратен Раб, Tzomsze Симпатична Луксузни Злато Позлата Работ Браник Случај, Полн

DEN 254.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤Компатибилни Модели❤:специјално Дизајниран за Apple i Phone 11 Про Макс (со 6.5 инчен дисплеј), не се компатибилни со сите други модели.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред купување.Може да се работи со безжично полнење. ❤Премиум & Единствен Материјал❤:срцето-во облик на квадрат i Phone 11 Про Max случај е направен од флексибилни TPU додека браник и камера рабови се направени од најнапредните Electroplating Злато Технологија, не избледуваат, Тенок профил и сит се вклопуваат со елегантни зафат, да ви обезбеди висок квалитет на допир.Ве молиме остатокот увери за нарачка. ❤Плоштадот Позлата Багажникот Кутија Стил❤: На позлата плоштадот рабовите им даде на вашиот телефон поинаков изглед и да се обезбеди целосна тело за заштита за вашиот мобилен телефон, го прави вашиот iphone изгледа единствен, додека се чувствува мека и удобна и има убава Елегантен сјаен изглед. ❤ Со полно Тело, Тешки Заштита❤:Овој плоштад случај комбинира 4 плоштад TPU воздух guard аглите и рабовите, со што дејствува како браник рамка.Мека TPU материјал може да обезбедува вашите скапоцени i Phone 11 Про Max со полна степен на заштита од капки, инциденти и други влијанија.На лесен-за-зафат и против пролизгување дизајн го прават тоа лесно за вас да се одржи и да го користите вашиот i Phone. ❤На камерата Леќи на камерата Заштита❤:се Покриваат со покрена усните на предната и задната страна на камерата леќи на камерата заштитник, да се обезбеди целосна тело тешки капка заштита без големо.Овој луксузен телефон случај на камерата леќи на Камерата е надградена дизајн, во споредба со редовни случаи, во овој случај опремени со инсталирана леќи за заштита на покритие, која е повисока од леќа што го прави вашиот објектив прашина слободни и подобрување на леќи за заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата