.

.

Обновливи Внук Подароци, А Внук Како Што е Толку Тешко да се Најде Како Може на Брише, Внук Црно Јаже Нараквица од

Обновливи Внук Подароци, А Внук Како Што е Толку Тешко да се Најде Како Може на Брише, Внук Црно Јаже Нараквица

DEN 526.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рачно изработени Врежани Хривнија за Внук.Тоа е идеален подарок идеја за многу настани, како што е Денот на Вљубените, Татковци' Ден, денот на Благодарноста, Божиќ, родендени, годишнини или.Оваа нараквица мерки околу 25 сантиметри и е прилагодлив од 8.5 до 25 сантиметри.Ова го прави универзална големина, безвременски, рачно изработени ремек-дело што може да ги собере некој зглоб.Овој безвременски бразлетна е целосно рачно изработени; пакувани во некоја исклучителна торба од највисок квалитет.Тоа е изработен од сребро и црна нерѓосувачки челик и силикони, високо отпорна на ' рѓа, корозија, и tarnishing.Ние чест една година производителот гаранција.За нас, тоа е или 100% задоволството на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари во целост.Значајно рачно изработени Црна Врежани Плетенка Јаже Хривнија за Внук.Ова е специјален подарок за мажите и жените кои може да се земе тоа каде и да одат тие.Оваа прекрасна порака врежани бразлетна е совршен за сопрузи, сопруги, синови или ќерки.Издржливи и модерен, тоа е совршен моден додаток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата