.

.

Амазон Essentials машка Изведба Водат Quilted Активни Јакна

Амазон Essentials машка Изведба Водат Quilted Активни Јакна

DEN 808.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер, 10% Elastane.Imported.Zip затворање.Машина За Миење.Лесни, влага-wicking, дише активни водат ткаенина.Руно, поддржан, топло се чувствуваат.Еден Бренд.Се вклопува во близина на телото за врзување, тенок силуета.Thumbholes за дополнителна топлина.Целосна должина zippered затворање на предната страна.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашиот облека се поудобно, повисок квалитет, и подолготраен—по пристапни цени за целото семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата