.

.

10 Пара Златни 3-Лист Шема стапчиња за јадење Dinnerware Вечера Серверот Сет за Кинески Јадења Дома Ресторан Употреба

10 Пара Златни 3-Лист Шема стапчиња за јадење Dinnerware Вечера Серверот Сет за Кинески Јадења Дома Ресторан

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

10 пара на стапчиња за јадење, Традиционален Кинески стил, Едноставно 3-напушта моделот.Должина : 27cm / 10.6".Направени од Бургас цврстина, висока отпорност на топлина, со висока цврстина, отпорност на корозија материјали, познати како Стаклени влакна Полимерни Материјали.Со Топење температура како 680 степени, Никогаш не се деформира, Никогаш нема да згаснат.Совршен за Кинески Ресторан, корејски кујна, Јапонски Суши Продавница Употреба итн.Спецификација : Пакување вклучува : 10 пара на стапчиња за јадење ( вкупно 20 парчиња) Боја : Злато Црна Должина : 27cm / 10.6" Направени од Бургас цврстина, висока отпорност на топлина, со висока цврстина, отпорност на корозија материјали, познати како Стаклени влакна Полимерни Материјали Карактеристики : Традиционален Кинески стил, Едноставно 3-напушта моделот.Голема отпорност на топлина, со Топење температура како 680 степени.Отпорност на корозија, Висока цврстина, Никогаш не се деформира, Никогаш нема да згаснат.Машина за миење садови безбедно, Анти-пропадна дизајн крај.Совршен за Кинески Ресторан, корејски кујна, Јапонски Суши Продавница Употреба итн.Апликации : вечера, пикник, рекламни промоции, деловни подароци, трговски саеми, планирање на односите со јавноста, одмор, housewarming, роденден, свадба, награди одбележат годишнината прослави, на свеченото отворање, надоместоци на вработените, награди слики, на сите места.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата