.

.

Keuco План Тоалет четка поставите 14972010200

Keuco План Тоалет четка поставите 14972010200

DEN 2611.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Keuco е ѕид-монтирани План Тоалет Четка Множества се монтира на ѕид, и се скриени монтажа аранжмани.Завршил во вашиот избор на Полиран Хром, Мат Црна, или Нерѓосувачки Челик се заврши, секој со црна синтетички четка receptacle вметнете што може да се отстрани и/или заменува.Четка е така црно.Димензии : 3-9/16" Широк x 15-3/4" Висок х 3-3/4" Проекција од ѕидот.Синтетички четка receptacle мерки 5-5/16" Високи.Корозија-бесплатна монтажа материјал за concaled монтажа е вклучена.Резервни црна четка главата е вклучена. 5-годишна Гаранција, 10-Годишно делови достапност.Направена во Германија и испратени БЕСПЛАТНО до вашата врата преку "Федекс" Меѓународниот во околу 21 дена.Keuco План серија Тоалет Четка Множества се монтира на ѕид и завршил во Полиран Хром или од не ' Рѓосувачки Челик.Монтажата е скриени од поглед.Четка receptacle вметнете е црна синтетички материјал, пренослив и заменливи ако настанот повод некогаш се јавува.Четки самите имаат Полиран Хром рачки и резервни четка главата е вклучена со собата.На елегантни линии и врвен квалитет на Keuco производ ќе ви поглезите и очаровам вас со својата беспрекорна заврши и внимателно стокмено суптилно криви.Завршил во Полиран Хром.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата