.

.

XXDONG LXRZLS M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. Стегање Лост Машини Прилагодлива Рачка за Заклучување Надворешни Машки Конец Knob Хексадецимален Нут (Големина : M4(2 ПАРЧИЊА))

XXDONG LXRZLS M4 M5 M6 М8 M10 М12 М16. Стегање Лост Машини Прилагодлива Рачка за Заклучување Надворешни Машки

DEN 839.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо-квалитетни материјали : Овие орев конектори се направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи, добро направен, а на површината е внимателно да се третираат без гребнатини, која може да се одржи подолг сервисен живот и спаси многу време.Овие орев конектор за инсталација на алатките направи работа полесно и побрзо.Тип : се справи со лешник.Материјал : јаглероден челик.Широк спектар на апликации : Нашата орев конектор за полнење може да се обезбеди секојдневна употреба на нашите мебел.Мебел кабинет конектори може да се широко се користат во различни рамен мебел, како што кабинети, кабинети, фиоки, кабинети, кревет кабинети, итн., погоден за домови, канцеларии, соби и други прилики.Темата на орев е многу јасна, чиста и униформа.Може да заштедите време и енергија.Ореви може да се одржи на мебел цврсто во место.Продолжување на работниот век на насобраните мебел.Место на Потекло : CN (Место на Потекло)Сертификација : Без any DIY материјали : metalworking Model : M4 M5 M6 М8 M10 М12 M16 If имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата