.

.

JIYANANDPYSB Четка за заби Носители 1pc Патување Четка за заби Случај и Преносни Бизнис Патувања Мие Чаша Носителот на Организаторот за Патувања и Секојдневна Употреба Го

JIYANANDPYSB Четка за заби Носители 1pc Патување Четка за заби Случај и Преносни Бизнис Патувања Мие Чаша Носителот

DEN 1152.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

▲Прекрасен Изглед : Нови моделирање, нови изработка, светла површина боја, круг и исклучителен изглед,додадете една убава глетка на вашата бања. ➤Полна големина е 19.8*6.2 cm, што е многу погоден за патување и преземањето на мал простор. ➤Бања вшмукување чаша простор за складирање може да се спаси повеќе простор и може да се користи насекаде во домот, купатило, кујна, спална соба, ходник, и канцеларија. ➤Еколошки PP материјал, лесни и издржлив, лесен за употреба и чиста. ➤Наменети за патувања, оваа паста за заби кутија е совршен за задржување на четки за заби, паста за заби, кармин и повеќе, што го вашето патување полесно и поудобно.Стоковните материјал : ПП+TPRProduct големина : 19.8*6.2 cm Product боја : бела, розова, зелена, сина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата