.

.

Хартиена Крпа Носителот на countertop за Кујна трпезарија Бања, Стабилни и Не се Нервира, Целосно Компатибилен со Било Хартиена Крпа Ролни; Бронза

Хартиена Крпа Носителот на countertop за Кујна трпезарија Бања, Стабилни и Не се Нервира, Целосно Компатибилен

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Најновата надградба : дизајн на полукружна симетрични на дното на книжно марамче носители прави целокупната структура поедноставно и повеќе модерни, која го задржува растојанието помеѓу хартиена крпа и на countertop,хигиенски и здрава;.Новиот материјал технологија : се користи високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал за да се направи тоа потешко, и се користи заварување интегрирана технологија за да го направите водоотпорен, влага-доказ, анти- ' рѓа, и уште го задржи многу светла, иако тоа не е користена долго време;.Стабилен и не навалена : на хартија лесно можат да бидат искинати со една рака, целосно компатибилен со било ткиво се тркалаат, исклучителна цртање процес, полна боја, груба метал, мазна и симетрични линии, полн со модерноста;.Мултифункционален употреба : приватни и јавни места како што се дома, хотел, купатило, тоалет, место за забава, итн., за да создаде високо квалитетен животен стил;.Големина : 12.5" HX 5.5" WX 5.5" D; Исплакнете директно со вода или нежно избришете со влажна крпа, без посебна нега се потребни;.Countertop хартиена крпа носител е исклучителна во изработка, едноставни и стилски дизајн во, уникатен и практичен.стои хартиена крпа носител е доволно широка за да се спречи книжно марамче од ѓубрето над при користење; полу-кружни се справи со дизајн на врвот ви овозможува лесно да носат книжно марамче во секое време и насекаде да се заштити здравјето на вас и вашето семејство;.Вертикална хартиена крпа носител е стабилна на десктопот, не е лесно да се нарушат, лесно да се извади, уредно и непречено, издолжени, проширува и задебелена хартиена крпа носители за кујна, целосно компатибилен со мејнстрим големини;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата