.

.

ИНДУСТРИСКИ MRO 0600631 UNMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO 0600631 UNMP-ОЕМ

DEN 2042.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).МОТОР, 480 V, 18000-24000 RPM, 7.5 HP.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата