.

.

Задржувајќи Прстен - Надворешни.9844 во Окното OD, Стандард на Гкл, Јаглероден Челик - Цинк Dichromate Слој Материјал, Axially Инсталиран (Пакување од 100)

Задржувајќи Прстен - Надворешни.9844 во Окното OD, Стандард на Гкл, Јаглероден Челик - Цинк Dichromate Слој

DEN 2798.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

дизајн : Стандард на Гкл.стил : Axially Инсталиран.материјал : Јаглероден Челик - Цинк Dichromate Слој.тип : Надворешно.вратило od : .9844 во.Спецификација : дизајн : Стандард Lugsstyle : Axially Installedmaterial : Јаглероден Челик - Цинк Dichromate Coatingtype : Externalshaft od : .9844 во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата