.

.

QIANSDZSW Реле 5pcs Висока Струја на DIY Коло Реле Модул 32f-g-005 012 024-hs3 4 pin 5A 10A (Големина : HF32F-G-05-HS10A)

QIANSDZSW Реле 5pcs Висока Струја на DIY Коло Реле Модул 32f-g-005 012 024-hs3 4 pin 5A 10A (Големина : HF32F-G-05-HS10A)

DEN 727.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Анти-мешање способност, стабилни перформанси.Широко се користи за сите индустриски сектор, smart home контрола.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија/Висока контакт напон/ Висока чувствителност.Лесно да се инсталира, Водоотпорен дизајн, Ефективна топлина дисипација, без вишок на топлина прашање.Реле за Контрола на Опсег : Релеи може да се контролира од повеќе различни позиции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата