.

.

LXFL Слим & Високи Чевли Рек Организаторот за Мал Простор, Круг Вертикална Чевли Кула за Entryway Гаража Плакарот Агол, Блек Метал Екранот Полица (Боја : Злато, Големина : 7-?

LXFL Слим & Високи Чевли Рек Организаторот за Мал Простор, Круг Вертикална Чевли Кула за Entryway Гаража Плакарот

DEN 2013.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❀ Цврстата Структура : Екстра високи чевли рек направени од премиум метал железо, кои ќе не направат вашиот чевел складирање wobble или дури и ги споделите со вашите чевли надолу. ❀ Голем Капацитет : 26×86cm(10.23×33.85 инчен), 26×100cm(10.23×39.37 инчен), 26×115cm(10.23×45.27 инчен), 26×130cm(10.23×51.18 инчен), може да се одржи 5/6/7/8 пара чевли. ❀ Простор за заштеда : Тесен и лесен дизајн го направи од вас може да се движи насекаде и заштедете повеќе простор.Тоа се задржи вашата entryway, плакар или mudroom далеку од хаос. ❀ Лесно Собрание : Вклучува хардвер/tools да се соберат, целото собрание може да се заврши за неколку минути.Лесно да се постави или расклопување. ❀ Услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга и најдобар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи!. ● Опис : · Оваа високи метал екранот полица со тесен и лесен дизајн, може да се премести каде и да го спаси повеќе простор.Тоа е добро за складирање решение за вашата entryway, foyer, гардероба, патио, гаража, дом, кабинет итн. ● Спецификации : · Материјал : Метал.· Собранието Е Потребно : Yes.· 5-ниво Димензии : 26×86cm(10.23×33.85 инчи) (L × W × H).Може да се одржи 5 пара чевли. · 6-ниво Димензии : 26 x 100cm(10.23×39.37 инчи) (L × W × H).Може да се одржи 6 пара чевли. · 7-ниво Димензии : 26×115cm(10.23×45.27 инчи) (L × W × H).Може да се одржи на 7 пара чевли. · 8-ниво Димензии : 26 x 130cm(10.23×51.18 инчи) (L × W × H).Може да се одржи на 8 пара чевли. ● Карактеристики : · Чувајте ги вашите чевли организиран и исклучување на подот со овој чевли решетката.· Лесно да се чисти, површината на чевли решетката може да се избриша со влажна крпа.· Одлично решение за да се задржи вашиот entryway, плакар, дом, патио, mudroom и гаража далеку од хаос.· Нема алатки се потребни.Едноставно стави цевката во дупка и се соберат со рака, брзо и носи голема погодност.● Пакет се Вклучени : · 1 x Чевли решетката. ● Забелешка : · ве Молиме имајте на мали делови како завртки подалеку од деца.· Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од вистинската големина.· Ве молиме имајте во предвид дека чевли/додатоци се вклучени во фотографијата се за повикување само и не се продаваат со чевли решетката.· Поради разликата во екранот и осветлувањето причини, не може да биде мало боја разликата помеѓу сликата и објект.· на Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга и најдобар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата