.

.

REDREDRED Снегулка 24 Снег Мерач Празник моторни санки на Снег Падот Метар рачно изработени Метал Двор Снег Мерење Стап Градина Удели Градина Дожд Мерач на Надворешна Д?

REDREDRED Снегулка 24 Снег Мерач Празник моторни санки на Снег Падот Метар рачно изработени Метал Двор Снег

DEN 429.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа Снег Мерач/Снег Владетел прави снежните денови повеќе да се забавуваат!Вметнете ја во земјата пред тоа снегови и ќе знаеш колку снег падна во свој двор.Мерки до 2 нозе на снегот.Ова е зима декорација можете да ја пропуштајте го Користите овој 24" Снег Мерач за мерење на дебелина на снег оваа зима.Тоа е силен и издржлив ќе не ' рѓа и не ќе биде разнесена надолу од ветер и снег.Оваа снег мерач е дизајниран да се наметнуваат во земјата до одредена го запре ова обезбедува прецизно читање на мерач Ќе точно да се измери до 24" на снегот се гледа од вашите домови прозорец.Функционалноста на овие снег мерачи ги направи голем дар сите сме имале оние подароци кои ние никогаш не користете не да се грижите овој подарок ќе се користи за годините што доаѓаат!Исто така, совршен подарок за оние кои се тешко да се продавница за и веќе имаат сè.Снег Мерач кој лесно ќе го вметнете во земјата со само израмнување нога чекор.Место на оваа Снег Мерач надвор од вашиот прозорец и следење на снегот да падне во вашата област.Производ димензии : 6"W x 30"H Овој производ е израмнување на нозе да знаат колку е "длабок" да се одржи на мерач за точни мерења..многу едноставно притиснете го колосек во земјата, додека нозете се на ниво на земјата.Ова ќе осигура точноста на вашиот колосек!Вие исто така можат да се стави помеѓу пукнатините на одборите на дрво палубата и тоа обично седи исправен (во зависност од тоа колку е голема празнините се).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата