.

.

REDREDRED 24 Снег Мерач рачно изработени Метал Снегулка Снег Мерач Снег Мерење Стап Божиќ Дожд Мерач на Надворешна Декорација Подарок (снежен човек)

REDREDRED 24 Снег Мерач рачно изработени Метал Снегулка Снег Мерач Снег Мерење Стап Божиќ Дожд Мерач на Надворешна

DEN 280.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Снегулка 24" Снег Мерач двор прашање е направен од метал здрав и не бледнее.Здрав снег мерач кој лесно ќе го вметнете во земјата со само израмнување нога чекор.Место на оваа Снег Мерач надвор од вашиот прозорец и следење на снегот да падне во вашата област.Ова Отворено Двор Знак карактеристики снегулка и мерни единици носи вашиот традиционална и класичната чувствувам за вашиот одмор дома.Отворено décor карактеристики на снегулка или моторни санки на врвот на снег мерење на стап.Оваа снегулка снег мерач ви овозможува да знаете како многу снег падна во вашиот двор.Снегулка 24" Снег Мерач е голем уникатен подарок за Мајка ми Татко Родендени Одмор и куќа затоплување подарок.Уникатен подарок за Празници, Родендени Татковци кои имаат сè Кабини и куќа затоплување подарок. 1.Оваа снег метар е прекрасна двор домашна декорација. 2.Отворен декорација зима снегулки и мотоцикли се мери во горниот снег. 3.Оваа снег види ви овозможува да знаете како многу снег падна во вашиот двор. 4.Снег декорација долго време биле дел од фестивалот декорација.Материјал : Метал ги Вклучува : снег колосек.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата