.

.

sb компоненти 3.2 TFT LCD Транспарентен Случај за Малина Пи 2 и Малина Пи 3 (Јасно)

sb компоненти 3.2 TFT LCD Транспарентен Случај за Малина Пи 2 и Малина Пи 3 (Јасно)

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е не-глупости заштитни случај за 3.2" TFT LCD за Малина Пи 3 Модел Б. Во случај е три-парче вбризгување-украсениот ABS куќиште дека прилепува заедно околу 3.2" TFT LCD и Малина Пи 2. Тоа обезбедува најдобрите достапни за заштита/достапност за 3.2" TFT LCD и Малина Пи 2 Модел Б. Ѕид Mountable.Пристап до сите Пи 2 потрошувачки пристаништа.Raspbery Пи 2 моделот Б не се вклучени.Ова е СБ Компоненти' првите три-дел случај.Таа поддржува и уредно приложено 3.2" touch-чувствителни LCD екран ви даваат директна контрола на Пи.Малина Пи 2 и TFT екранот не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата