.

.

Мали Пластични Чекан, Лесен за Транспорт Часовник Види Додатоци, за Човекот Жена

Мали Пластични Чекан, Лесен за Транспорт Часовник Види Додатоци, за Човекот Жена

DEN 242.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Една глава за пластика, еден за железо чекан, која може да ги исполни вашите различни потреби.Мали и преносливо, мала тежина со мали димензии, лесна за транспорт, може да се земе било каде сакате.Не се користи само за поправка на часовници, но исто така и за поправка на машини и други користи за кои е потребно чекани.Ова чекан е направен од одлична пластика + железо материјали, цврсти и издржливи.Производот доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Функција : 1. Ова чекан е направен од одлична пластика + железо материјал, здрав и durable2. Една глава за пластика, еден за железо чекан, која може да ги исполни вашите различни needs3. Не се користи само за поправка на часовници, но исто така и за поправка на машини и други користи за кои е потребно hammers4. Мали и преносливо, мала тежина со мали димензии, лесна за транспорт, може да се земе било каде што want5. Производот доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долга услуга life Specification : Предмет Тип : Пластични Hammer Material : Пластични + iron Purpose : Не само за поправка на часовници, но исто така и за поправка на други мали делови, како накит, машини, итн.Толку долго како што ги користат чекан, тоа е вашата најдобра choice Length : Прибл. 18cm / 7.1 in Size : Прибл. 55 x 12mm / 2.2 x 0.5 in Package Листа : 1 x Пластични Чекан.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата