.

.

MaoTopCom Флексибилни Менгеме Светлина Тела, 110V E26/E27 Керамички Менгеме Светилка Светлина со Dimmable Прекинувач, Прилагодливи на Хабитат Осветлување & Топлина Светилки Нос

MaoTopCom Флексибилни Менгеме Светлина Тела, 110V E26/E27 Керамички Менгеме Светилка Светлина со Dimmable Прекинувач,

DEN 448.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

◀ Повеќенаменски Менгеме Светилка Глава : Керамички втичница може да се користи со E26/E27 светилки помалку од 300 W, како сијалица, топлина светилки сијалица, УВ ламба крушка, инфрацрвена emitter итн. ◀ 360-Степен Ротирачки Дизајн : Универзална светилка глава може да се ротира 360 степени во нагоре/надолу/лево/десно. ◀ Прилагодливи Фреквенција Прекинувач : Топлина светилка носителот стои со прилагодливи фреквенција switch, можете да наместите фреквенцијата на светилка на соодветно ниво, како ви се допаѓа. ◀ Жица и контрола вклучете се обезбеди високо ниво на безбедност со УЛ Наведени и CE certificate. ◀ Гаранција за Квалитет : MD Осветлување ви нуди 100% сосема НОВИ производи.Имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Mao Top Com Менгеме Светилка Држачи Карактеристики : Боја : Црна Материјал : Керамички, Метална Жица Должина : 43.3" /110 см Напон : 110 V Максимално Оптоварување : 300 W Приклучок Тип : НИ Plug Вкупната Големина за Менгеме Светилка : 4.3 x 2.95 x 16.14 и делови инчи/11 cm x 7.5 cm х 41 см Употреба Предлози : Греење, осветлување, итн.Погоден за желка, желка, гуштер, итн.Пакет содржи : 1 x Долго Менгеме Светилка Stand со Прилагодлива Променлива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата