.

.

JQDMBH Списание Багажник,Списание на Носителите на Списанието Рек Публикации Весник на Екранот Стојат Погоден за Домашна Канцеларија Сместување Списание Носителот ?

JQDMBH Списание Багажник,Списание на Носителите на Списанието Рек Публикации Весник на Екранот Стојат Погоден

DEN 8899.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Метал ковано железо заграда, цврсти и издржливи.СТП кожа, мека и лесна за чистење, стилски атмосфера, high-end текстура.Нордиските минималистички стил, линија дизајн, различни бои за да се создаде семејна атмосфера.Удобно се чувствуваат, роман стил, погоден за различни внатрешни работи декорација стилови, без разлика дали тоа е дневна соба студија или спалната соба за статистика, е добар избор.Не постои такво списание rack во канцеларија или одмор област.Можете да имате кафе да се види на списанието во текот вашето слободно време, која може да донесе радост на кратка пауза.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата