.

.

ZTTZX 6pc Елка Салфетка Носителот Легура Деликатна Салфетка Прстени (Боја : A, Size

ZTTZX 6pc Елка Салфетка Носителот Легура Деликатна Салфетка Прстени (Боја : A, Size

DEN 4657.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Не е лесно да се наведнуваат и деформира.Непречено без рабови, па не се грижи за гребење вашиот салфетка.На салфетка носителот тока е направен од избраниот силна метал, кој може да се задржи сјајот за долго време.Едноставен и елегантен стил.Лесно да се постави или ослободување салфетки, класичен и едноставен дизајн е погодна за неформални и формални прилики.На салфетка тока рек натпревари различни табела settings и додатоци, и совршено се совпаѓа со салфетки на различни бои и дезени.Домот салфетка прстени се погодни за свадби, вечери, Божик, Нова Година, Денот на Таткото, на Мајката Ден, денот на Благодарноста, вечери, излети, партии, празници и други сезони и прилики.Тие ќе додадете повеќе шарм на вашата маса.Не е лесно да се наведнуваат и деформира.Непречено без рабови, па не се грижи за гребење вашиот салфетка.На салфетка носителот тока е направен од избраниот силна метал, кој може да се задржи сјајот за долго време.Едноставен и елегантен стил.Лесно да се постави или ослободување салфетки, класичен и едноставен дизајн е погодна за неформални и формални прилики.На салфетка тока рек натпревари различни табела settings и додатоци, и совршено се совпаѓа со салфетки на различни бои и дезени.Домот салфетка прстени се погодни за свадби, вечери, Божик, Нова Година, Денот на Таткото, на Мајката Ден, денот на Благодарноста, вечери, излети, партии, празници и други сезони и прилики.Тие ќе додадете повеќе шарм на вашата маса.Карактеристики : Материјал : alloy Package вклучува : Салфетка тока*6{не вклучувајќи и други демо производите}1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 0-3cm.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата