.

.

JQDMBH Списание Багажник,Списание Носители Цвет Тенџере Рек Литература Организаторите Модерен Минималистички Весник Рек Публикации Весници и Списанија Кат Книга Ск

JQDMBH Списание Багажник,Списание Носители Цвет Тенџере Рек Литература Организаторите Модерен Минималистички

DEN 609.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа не е само списание рек кои можат да бидат зачувани, но исто така и декорација дека ја нагласува квалитетот на животот.Може да се стават во спалната соба, дневна соба, студија, канцеларија, хотел, компанијата лоби и на други места.Ова списание рамка има доволно простор за складирање На уникатен U-облик на дизајн ви овозможува лесно продавница или да прикаже каков било објект погоден за книги, списанија, мобилни телефони, додатоци, Цд-а, и повеќе.Тоа може да се користи за складирање најчесто се користат книги и весници, како и некои од вашите омилени додатоци, лента рекордери и така натаму.Исто така, може да се користи како екранот стојат или украси.Списание решетката е користење на метал + имитација на кожа материјали, нема собрание, издржливост, U-заградата за да се подобри стабилноста, уникатен U-облик на лента дизајн за да се спречи книги и предмети од паѓање.Списанието решетката е убава и исклучителна.Заштеда на домашниот простор, погодно дневен аранжман.Спецификации : Боја : Gold Style : Едноставен Modern Popular Популарни Елементи : Модерна Занаети.Стил ориентација : Економија.Мебел Структура : Рамка Структура.Облик : UMaterials : Метал + Имитација кортекс.Апликацијата Простор : Кујна / Дневната Соба / Спалната Соба / Балкон /.Може да се изменуваат : not Features : Простор за заштеда / стабилно / отстранлив.Димензии : 40cm x 22cm x 43cm (15.7 инчи x 7.8 инчи x 16.9 инчи ).За луѓето : на јавноста.Инсталација метод : Нема собрание е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата