.

.

xigua Гроздобер Племенски Цвет Цвет Желка Шише за Вода Acuum Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Leakproof Широка Уста со Слама Капак за Фитнес Салата и Отворено Спортски 22OZ

xigua Гроздобер Племенски Цвет Цвет Желка Шише за Вода Acuum Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Leakproof Широка

DEN 2083.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : материјали на нашите Спортски Шише се сите храна-одделение безбедно материјали.Надвор од Термос Шолја тело е направен од храна-одделение од нерѓосувачки челик надворешниот слој на материјал, кој може да биде целосно отстранети и измиени, и не ги содржи BPA, што создава многу термичка изолација ефект.И ДВЕТЕ се ЗАДРЖИ ЛАДНО И ТОПЛИНА : Нашата Вакуум Колба може да се чува ладно и топлина.Храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешен резервоар, надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за да се подобри ефект на ладно и топлина зачувување.ЗЗП И СЛАМА : шише капаче и слама на Термос Шолја се дизајнирани во едно парче, која може да биде укината за складирање, чисти и хигиенски и лесен за пиење.На капа е опремен со пропустливи вентил за да се обезбеди циркулацијата на воздух и да се олесни пиење.Опремени со полиетилен цевчиња, кои се безбедни и не-токсични, отпорни на висока температура и да не деформација.УДОБЕН ДИЗАЈН : На проширува справи позиција може да биде лесно да се крена со два прста, што го прави повеќе преносни. 100% ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА ГАРАНЦИЈА : Ние се посветат да им обезбеди на клиентите со најдобра услуга и донесувањето на клиенти на најдобар шопинг искуство.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата