.

.

KSEMOTI Децата HD Дигиталната Камера, Деца Selfie Камера 2.0 LCD Мини Камера 1080P Децата Спортски Камера со ТФ-Картичка & Читач на картички, Божиќ Подароци за Роденден Момчиња Д?

KSEMOTI Децата HD Дигиталната Камера, Деца Selfie Камера 2.0 LCD Мини Камера 1080P Децата Спортски Камера со

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако имате било какви прашања или сакате да знаете повеќе, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови. ✦ ✦ Време Печат : датум и време на печат може да биде прилагодлива. ✦ ✦ 1920 X 1080 Видео Резолуција, Видео рекордно време околу 4 часа ✦ ✦ Изграден во неколку мали игри ✦ ✦ Забелешка : ве Молиме внесете ТФ-картичка пред да ја користите, или можете може да не се земе слики. ✦ ✦Спецификација : ✦ ✦ Image sensor : GC0308 ✦ ✦ Батерија : 220mah ✦ ✦ Пиксели : 30w ✦ ✦ се Прикаже : 2.0 инчен колор дисплеј ✦ ✦ Леќа : фиксен објектив, 100 степени агол ✦ ✦ Складирање медиуми : Мини sd картичка, поддршка 32 G ✦ ✦ Слика формат : JPG ✦ ✦ Јазици : англиски, Кинески (Традиционалните), Кинески (Поедноставен), Јапонски, француски, германски, корејски, руски и други 12 јазици ✦ ✦ Камера формат : JPEG ✦ ✦ Камерата резолуција : 1080 P : 640x480 720 P : VGA 640x480 : 640x480 ✦ ✦ TFT дисплеј : 2.0 инчен екран (720x320) ✦ ✦ Време печат : оф, на ✦ ✦ Motion detection : оф, на ✦ ✦ Јамка снимање : исклучување, 1 минута, 3 минути, 5 минути, 10 минути ✦ ✦ Слика резолуција : 3 M, 2 M, 1.3 M, VGA ✦ ✦ Бришење : бришење на еден, избришете сите ✦ ✦ Формат : откажете се изврши ✦ ✦ Полнење напон : DC-5 V ✦ ✦ Поддржувала систем : Windows me/2000/2003/XP/vista/Win7; os; linux ✦ ✦ Оптички фреквенција : 50 HZ, 60 HZ ✦ ✦Пакет се Вклучени : ✦ ✦ 1 X Децата HD камери ✦ ✦ 1 X Упатство ✦ ✦ 1 X Полнење кабел ✦ ✦ 1 X Lanyard ✦ ✦ 1 X 128 MB ТФ-Картичка ✦ ✦ 1 X читач на картички✦.【Во голема мера се Развиваат Децата Хоби】 : камерата е светски најкул дете SLR со 2.0 инчен екран, која е погодна за одгледување на децата фотографија хоби, развојот на мозокот и љубовта на отворено и така натаму.Исто така, тоа може да биде подарок или играчки за деца. 【2021 Најновите Децата Дигитална Камера】 : Сосема нов и висок квалитет.Мини Дигитален фото апарат со прекрасен изглед, слатки дизајн, децата омилен.Мал и лесен, многу е лесно да се носат.Тоа е најдобриот подарок за деца : Роденден, Божиќ, Празник Подароци. 【HD Дисплеј HD Снимање】 : Целосна Боја 2.0" LCD Дисплеј за прикажување на фотографиите и видеата. 1920 X 1080 Видео Резолуција, Видео рекордно време околу 4 часа, Изградена-во 200m A батерија : 1 GB SD картичка може да се земе 800 парчиња слики. 【Брзо Префрлување на Повеќе Јазици】 : Со USB Кабел ви овозможува брзо да префрлувате слики на вашиот компјутер.Јазици : македонски, Кинески (Традиционалните), Кинески (Поедноставен), Јапонски, француски, германски, корејски, руски и други 12 јазици. 【Брза Испорака Услуга】времето За испорака е за 7-15 работни дена.

Кон својствата

✦ Image sensor:
GC0308
✦ Battery:
220mah
✦ Pixel:
30w
✦ Display:
2.0 inch color display
✦ Lens:
fixed lens, 100 degree angle
✦ Storage media:
Mini sd card, support 32G
✦ Photo format:
JPG
✦ Languages:
English, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Japanese, French, German, Korean, Russian and other 12 languages
✦ Camera format:
JPEG
✦ Camera resolution:
1080P
✦ TFT display:
2.0 inch screen (720x320)
✦ Time stamp:
off, on
✦ Motion detection:
off, on
✦ Loop recording:
off, 1 minute, 3 minutes, 5 minutes, 10 minutes
✦ Photo resolution:
3M, 2M, 1.3M, VGA
✦ Delete:
delete single, delete all
✦ Format:
cancel, execute
✦ Charging voltage:
DC-5V
✦ Supportable system:
Windows me/2000/2003/XP/vista/Win7; os; linux
✦ Optical frequency:
50HZ, 60HZ
✦Package Included:
✦ 1X Children's HD cameras :
✦ 1X Manual :
✦ 1X Charging cable :
✦ 1X Lanyard :
✦ 1X 128MB TF Card :
✦ 1X Card reader :
Најдобри предлози во категоријата