.

.

Екранот стојат Вино Стакло Носителот Под Кабинет Вино Стакло Држач за Пропелер Погодност Виси Stemware Носителот Одговара За Кујна Топла чаша вино rack (Боја : Б)

Екранот стојат Вино Стакло Носителот Под Кабинет Вино Стакло Држач за Пропелер Погодност Виси Stemware Носителот

DEN 540.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Со трајни изградба, stemware носител е лесно да се чисти и да се.ќе трае цел живот.Вашиот stemware ќе акцент на вашите постоечки cabinetry.во овој пригоден единица за складирање. 2. Се инсталира како многу stemware полици како.треба под кабинети во вашата кујна, бар, трпезарија, или.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : Како на сликата shown Package Вклучува : 1 x Вино Стакло Држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата