.

.

Датотеката Рек Канцеларија Биро Материјали Датотека Носителот Биро Датотека Организатор Вертикална Датотека Sorter за Office Home (Боја : Црна)

Датотеката Рек Канцеларија Биро Материјали Датотека Носителот Биро Датотека Организатор Вертикална Датотека

DEN 1779.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Високо-квалитетни материјали : меки и удобни на допир, едноставен и освежување во форма, заоблени агли, мазна и удобно, ABS шприц, добра цврстина, набитост и трајност и отпорност на триење.Агол дизајн : прецизната изработка, мазни рабови, не burrs, не засеци.Слободен комбинација : авто-појавување на бесплатен простор за складирање, интересна декорација за складирање, кршење на конвенцијата, давајќи складирање повеќе имагинација, светло до вашата канцеларија, и да се направи работата повеќе не е здодевен.Едноставни и стилски : изгледа многу стилски и висок квалитет.Може да се користи за декорација, фотографија и посебни вештини.Погоден за домови, канцеларии, чекалните, остатокот соби, училишта, итн.Голем капацитет : многу погодна за домашни, универзитетот, користење, преку канцеларија, дома, на универзитетот или дом организатор, да се подобри својата организациска способност и подобрување на ефикасноста.Име на производ : Датотека rack Material : ABSSize : Должина 32.4 CM/12.7 ВО*Ширина 24 CM/9.4 ВО*Висина 4.5 CM/1.7 INFeatures : мала тежина, лесно да се соберат, strong Function : продавница списанија, документи, publicationsnotes : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Исклучување на предмети кои не се прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Бидејќи ова е прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 0-3 cm, ви благодарам.5. Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да се логирате во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ви посакувам среќен живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата