.

.

Обичај Винил Кожата Налепница Персоналните Decal Покритие за PS4 Playstation Контролер со Вашата Слика и да се Создаде Свој Дизајн

Обичај Винил Кожата Налепница Персоналните Decal Покритие за PS4 Playstation Контролер со Вашата Слика и да

DEN 465.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Едноставно кликнете на "Прилагодите Сега' копчето за да го прилагодите вашиот PS4 кожата покрие како вашите мисли, да ги аплоадирате вашите оригинални фотографии или дизајниран слики, и ние ќе ја претвори во свој личен playstation кожата.Овој обичај PS4 налепница може да се заштити вашиот контролори од прашина и гребнатини.Висока дефиниција дигитално печатење технологија, издржлив и не исчезнат, се направи вашиот контролер од обичните и лесно можат да бидат и целосно отстранета без да остават остатоци.Одговара за Play Station 4 Редовни , PS4 Про , PS4 Тенок.Пакет вклучуваат 1 x контролер налепница, конзола за игри и контролорот не се Вклучуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата