.

.

DFKEA Добиток Бакар Вентил за Автоматско Пиење Сад, Овци и Свињи Пиење Чаша, Чаша Работам

DFKEA Добиток Бакар Вентил за Автоматско Пиење Сад, Овци и Свињи Пиење Чаша, Чаша Работам

DEN 739.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за теле, овци, свињи и така натаму.Чаши за пиење за свињи, говеда, овци и други животни.На уникатен дизајн ви помага да заштедите вода, 22 x 18 x 14cm / 8.7 x 7.1 x 5.5 во големината.Пластичен материјал, издржлив, дизајниран со бакар вентил, не е лесно да се оштети.Може да се залепи до ѕидот со проширување завртки.Дизајниран со дупки за монтажа.Завртка црна вентил за контрола на количината на вода и вклучување / исклучување на вода switch.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Вид : Добиток Вода Сад Материјал : Пластични Употреба : Пиење чаши за свињи, говеда, овци и други животни.Големина : Прибл. 22 x 18 x 14cm / 8.7 x 7.1 x 5.5 во Боја : Зелена Пакет Листа : 1 x Добиток Вода Сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата