.

.

ISYSUII Екран на Допир Торба Чанта за ZTE Сечилото А5 2020 Crossbody Мобилен Телефон Торба за Жените Рамо Чанта Кожен Паричник Случај со Кредитна Картичка Слотови Прилагодливи

ISYSUII Екран на Допир Торба Чанта за ZTE Сечилото А5 2020 Crossbody Мобилен Телефон Торба за Жените Рамо Чанта

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мулти-функција Жените Телефон Торба : Мали Crossbody кеси има одлична функција, јасно екран на допир за да те направи полесно за да го контролирате вашиот мобилен телефон.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ,ги задоволат дневните потреби на складирање на енергија банка и кредитни картички, мобилен телефон, козметика, пасош,копчиња, промени.Допир на Екранот : без отстранување на случај.не ќе го попречат на екран на допир за да испраќате пораки, одговори e-mail, ужива фотографии, видео записи.Можете да остварувате повик кога вашиот телефон во оваа торба, и гласот јасно може да се помине низ овој торба.Мали слатки организатор е погоден за патување, одење, на работа, шопинг, датира, брзо надвор, вечер излезе, велосипедизам, патување, одмор, танцување топката, партија, коктел и други прилики што не сакате да се земе една гломазна чанта.тоа ќе биде добра роденденски подарок или Божиќ подарок за девојчиња, тинејџерски девојки, жени, дами.Нашите видиме чанта е направен од висок квалитет на СТП кожа и метал патентите.Големина : 11.5 * 6.5 * 18.5 / 4.52* 2.56 * 7.28 инч , Три патент џебови направи организација полесно и побезбедно, можете да го складирање мала моќ во банка, кредитни картички, копчиња, кармини, маскара, слушалки, парични средства и други мали предмети.Лесен и лесно да се носат.Прилагодливи рамо, рака, можете да го користите како гласник торба, торба или чанта.Тенок,компактен и лесен-тежински,лесно да се преземе и да го носат.Покрај тоа,неговите стилски дизајн го прави добар додаток кога појавување на облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата