.

.

Црна Кањонот Napa Долина Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Napa Долина Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со

DEN 1221.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мирис : Napa долина (свежо притисне мерло грозје).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Napa долина (свежо притисне мерло грозје).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата