.

.

Орхидеи Печатени Полиестер Фризура Престилка Фризура Кејп, Погоден За Домашни Салон Стилисти Кејп Мажите Возрасни 55 Инчи X 66 Инчи

Орхидеи Печатени Полиестер Фризура Престилка Фризура Кејп, Погоден За Домашни Салон Стилисти Кејп Мажите Возрасни

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уникатен Дизајн : Персонализираната Шема Дизајн Носи Различни Расположение На Вашиот Живот,Што Ќе Ви Овозможи Да Се Доживее Различни Чувство Без Разлика Дали Сте Во Некој Бербер Или Дома.Материјал : Трајни Полиестер Ткаенини,Меки, Лесни И Деликатна Полиестер Платно, Кожа-Пријателски, Сува, Без Губење На Бесење, Лесно Да Се Тресат И Лесно Да Се Чисти И Се Грижи За.Големина На : 55*66 Инчи(Поставување Рамен),Доволно Долго За Повеќето Луѓе.Прилагодливи Предвремени Затворање : Прилагоди Токи Затворачи Овозможува Брз И Лесен Големина Корекција Погодна За Возрасни,Исто Така Деколте Со Совршено Се Вклопуваат За Да Се Спречи Опаѓањето Да Го Внесете.Повод : Погоден За Салони За Коса, Фризери, Косата Стилисти, Фризери И Diy Проекти Дома.Боја : Орхидеи Фризура Престилка 55*66 In It Лесно Може Да Се Постигне Некоја Голема Клиентите.Тоа Вклучува Пораби Виси Прстен За Виси На Кејп Кога Не Е Во Употреба, И Прилагодливи Кука И Јамка Fastener За Различни Necks.rn Using Меки, Лесни И Деликатна Полиестер Платно, Тоа Е Кожата-Пријателски, Сува, Не Висат на Вашата Коса, Тресе Лесно И Лесно Да Се Чисти И се Грижи За.Тоа Може Да Биде Рака-Изми И Машина-Измиени.Thereâ€s A Пораби Во Јамка На Оваа Престилка За Откажам, Кој Е Лесен За Чување.Ткаенината Е Antistatic И Мазни, Па Косата Нема ДА се Држи До Тоа.Кога Оваа Ткаенина Средби Капки Вода, Вода Капки Ќе Одат Заедно Со Ткаенина Наместо Да Продира Во Ткаенина.Сепак, Ткаенина Не Е Комплетно Водоотпорен, И Таа Се Уште Може Да Навлезат По Се Изложени На Вода Капки Или Голема Количина На Вода За Долго Време.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена,За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата