.

.

DreameTech T10 Cordless Правосмукалка со 60 минути Време Траење, 20Kpa Моќен Вшмукување Правосмукалка, 8-Слој за Намалување на Шумот Рачни Вакуум за Дома Тешко Кат домашно Милени?

DreameTech T10 Cordless Правосмукалка со 60 минути Време Траење, 20Kpa Моќен Вшмукување Правосмукалка, 8-Слој

DEN 5606.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

20 K ПА Моќен Вшмукување : Со 26 патенти за висока-брзина на мотор сам, ПРОСТОР 3.0 Моторот може да работи на 100,000 ВРТЕЖИ во минута.На cordless правосмукалка T10 може да генерира до 120 AW вшмукување моќ и 20 K ПА вшмукување сила.Траење До 60 Минути Стандарден Режим за чистење на седиштата во автомобил или амортизирање; Еко режим за обичните средства за чистење.Максимална работното време за Еко режим е 60 минути, што може да се исчисти да 1291 ft2large простор; максимум оперативни време е за турбо режим е 8 минути; Со swappable батеријата, можете да двоен runtime. 5 Рафинирани Филтрација Технологии : 5-фаза филтрација систем доловува 99.97% на прашина и честички како мали како 0.3 microns за ослободување на чистење и освежување на воздухот.Косата Метежот-слободен Дизајн : збир на косата метежот-слободен дизајн изграден во ролери може да кора исклучи било домашно милениче коса или долга коса, која ќе се завиткани околу ролери.Мулти-Функционални Четки : На cordless рачни вакуум доаѓа со неколку корисна четки, вклучувајќи пукнатина млазницата, 2-во-1 четка, V-форма ролери четка, и мите отстранување четка за различни сценарија.Answer : ___________________________ Note : ние нудиме 1-годишна гаранција за Dreame T10. Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата