.

.

DZTOP 32/43/50-Инчен Паметни 4K HD ТВ, WiFi HDMI Мулти-Медиа Конекција, Полн Екран 2021 Модел Оган во ЖИВО

DZTOP 32/43/50-Инчен Паметни 4K HD ТВ, WiFi HDMI Мулти-Медиа Конекција, Полн Екран 2021 Модел Оган во ЖИВО

DEN 600.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нов концепт на филтрирање штетни светлина за здравство : Усвојување на единствена анти-сини LED светлото технологија, менувањето на врв вредност од 450nm да 460nm, навистина се врати на боја и реализација на здрава гледање, дури и ако се види за долго време, не ќе биде толку уморни. 4 K HD око-заштита LCD екран : Ние користење на A-class дисплеј, кој има квалитативно подобрување во светлината униформност, контрастот, и изобличување, што ќе ви овозможи целосно да се грижи за твоите очи додека се гледа high-definition филмови, што ќе ви овозможи целосно да уживаат во квалитетот на сликата!.Стане игра фан : HDMI high-definition интерфејс, поврзани со PS5 или XBOX дома може да се трансформира во играта конзола во секунди, без разлика дали тоа е херојски настап на телевизија фудбал, брза кул трки со автомобили, или на улога игра со силно чувство на влијание.Игра лесно.Совршен подарок : како најдобар избор за љубителите на филмови, ТВ серии, и игри околу вас.Одговараат за Роденден, свадба, housewarming, годишнина, Божиќни подароци.Мултимедијални функција интеграција-Овој ТВ поддржува употреба на повеќе мултимедијални текст содржина, како што се поврзувате Wi Fi, HDMI, USB, аудио, како слушалки, итн.Кој може да биде добро компатибилен со различни функции.Вештачка Интелигенција Глас : Лесен и брз интелигентни гласовен систем за контрола, само да го кажете она што сакате да го добиете.На пример, јачина на звук прилагодување.(Англиски Верзија) У Диск·Екстремно брз анализа и репродукција : USB2.0 висока-брзина на пренос plug and play, брза анализа на Х. 264/H. 265 JPEG, ИС-C и други формати.Најдете USB флеш диск : 1. Притиснете на страница 2. Кликнете на апликација 3. Погледнете : Мултимедијалниот Центар.Мултимедијална репродукција : Обезбедување на најновите паметни ТВ и стриминг медиа гледање опции, како на пример Netflix, You Tube, set-top box, локалните мултимедијални екран проекција прикажување, итн.Покрај тоа, можете исто така да даунлоадирате други апликации ви се допаѓа преку app store откако ќе се поврзете на Интернет.Модел бр. : 32/43/50 инчен паметен ТЕЛЕВИЗОР Резолуција : 1366x768,1920x1080,1920x1080 Aspect ratio : 16 : 9 Порти : 2xhdmi,2xusb,1xvga,тв/av contrast ratio : 3000 : 1 Chooseable систем : Pal/ntsc/secam.) Дигитална телевизија : Дигитална-t2 Одговор : 5 ms Формат : Hdtv Rf тарнер : 1*1 Видео внесување : 1*1 Видео : Рка*3 S-video : 1*1 приклучок за Слушалки : 1*1 Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате директно, ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата