.

.

Ѓубре Може Да Метал Чипка Ѓубре Може Да Креативни Дома Корпата За Ѓубре Голем Капацитет Мулти-Цел Ѓубре Може Да Затворен Корпата За Ѓубре

Ѓубре Може Да Метал Чипка Ѓубре Може Да Креативни Дома Корпата За Ѓубре Голем Капацитет Мулти-Цел Ѓубре Може

DEN 475.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изглед креативни ретро, круг дизајн едноставен начин.Големина 23 см, висина, 28 см, голем капацитет.Погоден за дневна соба и спалната соба студија, итн.Не е лесно да се деформира, не е лесно да исчезнат.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail да го реши проблемот.Издржливи и здрав, површината е мазна, тоа може да биде лесно да се избриша се чистат со влажна крпа, сад носи модерно и топло убавината на вашиот home Product Име : Креативни ѓубре can Product материјал : iron Applicable места : ресторан, спална соба, дневна соба, итн.Ѓубре тип : хартија basketprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Објекти други од производот отпад за отпадоци не се вклучени во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Бидејќи постојат некои грешки во прирачникот за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Иако ние може да не се од ваша страна, ние се надеваме да ви обезбеди со најискрено услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите корпата за ѓубре, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата