.

.

биро организаторите, организаторите & додатоци, канцеларијата на организација,управување организатор оркестарот за жените, e-mail организатор, фиока и складирање, си

биро организаторите, организаторите & додатоци, канцеларијата на организација,управување организатор оркестарот

DEN 840.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Метал mesh сет, file организатор, доволно Силен да се задржи она што ќе се одлучи да се фрли во тоа.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПОВЕЌЕТО ПРАКТИЧНИ БИРО ОРГАНИЗАТОР СЕТ : содржи 4 сет на повеќето корисни и практични биро додатоци, пен носителот, молив носител на датотека организатор,дополнуваат и организатор на вашето биро за професионален изглед и практична намена.ЕСТЕТСКИ додаток НА ВАШЕТО БИРО : со Користење на овој биро оркестарот лифтови до убавината на вашата работна маса со tidying вашето биро за што домот професионален изглед, додека одржување на практичен аспект.Вертикална Датотека организатор може да се закачи на ѕид, за да го заклучите држачот за маса помага да се declutter вашето биро.биро додатоци & workspace организаторите лифтови до вашето биро apperance.На пенкало, организатор declutters вашиот простор за кои професионален изглед.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Складирање околу домот, на отворено или во гаража може да се добие малку неуредна понекогаш.За среќа, овие метал mesh биро додатоци се направени за лесно чистење.Брз избрише со сува или мокра крпа ќе имате организатор бара добро како нова!.МНОГУ ПРАКТИЧНО И СИМПАТИЧНА додаток НА ВАШЕТО БИРО : биро организаторите и додатоци - со 3-ниво лизгачки послужавник, Датотеки Организаторите, хартија, организатор, Списание Носителот Пен Првенство, Леплива Забелешка Носителот, Писмо sorter, Канцелариски материјали, канцелариски материјали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата