.

.

Ruiqas Smart Ротација, Авто Лицето Тело Песна Телефон Застане на функцијата за Следење лица Држач за во Живо Стриминг Видео Повик

Ruiqas Smart Ротација, Авто Лицето Тело Песна Телефон Застане на функцијата за Следење лица Држач за во Живо

DEN 1610.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Универзална Интерфејс] : носителот има универзален 1/4 инчи интерфејс на дното, компатибилен со други tripods со 1/4 инчи нишка како камери. [Големи Батерија Капацитет] : Вграден-во 2200 m Ah батерија.По целосно полнење на телефонот носителот може да трае 6-8 часа. [Широка Примена] : лицето следење на носителот со ротација може автоматски да се признае вашето лице и да го следат.Одговараат за во живо стриминг, снимање видео, видео повици, снимање Vlogs, итн. [Автоматски Лице/Тело Песна] : Тоа е леќа и лице за следење на технологија и може автоматски да ги пратите на лицето.Нема потреба за стан/bluetooth. [360 степени Ротирачки] : Тоа може да ротира 360 степени и може рачно да бидат прилагодени 315° нагоре и надолу.Спецификации : Боја : Црна/ Розова боја/ Бела ( Изборен ) Материјал : ABS Големина : 19. 7* 5. 2cm/ 7. 75* 2. 04in База кол : 10см/ 3. 93in Ротирачки агол : Вертикално ротирате агол : прилагоди 315° нагоре и надолу Батерија : 2200m Ah литиум батерија ( Built - in ) Работно време : околу. 6 - 8 часа Полнење интерфејс : Тип - C Напојување : 5 V 1А Компатибилни телефони : за телефони од 2. 2 - 4. 8in Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4 - 1. 18in ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет се Вклучени : 1* Авто функцијата за Следење лица застане.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата