.

.

Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална соба, Дневна соба

Виткање Чување на Кутии,Расклопна Ткаенина Складирање Коцки Организатор со Рачки за Дома,Канцеларии,Спална

DEN 1980.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал:На количка за складирање кутија е направен од висок квалитет на СТП кожа и платно ткаенини, цврсти и издржливи.Големина:10.6 L x 10.6 W x 10.6 H инчи ( 27 х 27 см х 27 см ).Уникатен Дизајн:виткање чување на кутии имаат картон страни и се отстранува и дното да се даде форма и додадете структура, додека сеуште овозможувајќи им на кутии за да се свитка стан, кога не е во употреба.Постојат рачки на двете страни за практично ракување на чување на кутии.Лесен и удобен:Оваа расклопна складирање кутија е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно.Широко се користи:Оваа складирање кутија е практичен и разноврсна, и може да се користи за чување на книги, играчки, облека, крпи.Тоа е совршен за складирање објект за дневна соба, спална соба, бања, нови простории и занает соба. [Материјал ]Трајни СТП + Висок Квалитет на Платно[Производ Перформанси]1. Нашите виткање чување на кутии може да се скрие бања toiletries, уредната up playroom и stow далеку домаќинство нередот.Имајте спални соби, playrooms, и плакари организирани.2. Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенини.Тоа има силна структура и е издржлив и ќе не нула предмети лесно.3. На рачки на двете страни се погодни за спроведување на складирање кутија.Лесно да се носат од соба в соба.4. Донесе боја и интерес за некоја досадна во соба со живописни нијанси и софистициран изглед, а исто така додавање на функционалност.5. Страна на чување на кутии има здрав картон и отстранлив дното панел, така што може да биде укината за лесни за складирање.6. Оваа расклопна складирање кутија е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно.[Применливи Сценарија]Овој складирање кутија е практичен и разноврсна, и може да се користи за чување на книги, играчки, облека, крпи.Тоа е совршен за складирање објект за дневна соба, спална соба, бања, нови простории и занает соба.[Собрани Димензии]10.6 L x 10.6 W x 10.6 H инчи ( 27 х 27 см х 27 см )Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата